Skip To Main Content

Staff Directory

Search Results

1 2 3 > showing 1 - 50 of 106 constituents

Kayla Andrews

Registrar

Brad Balog

Traveling Band Teacher, Encore

Brandon Barger

Hall Monitor

Leah Baum

Facs, Encore

Kirstie Behlmann

Secondary Science, 6th Grade Red

Jennifer Bettis

Secondary Science;Ce Instructor Lead, 6th Grade Black

Nicole Blankenship

Classroom Assistant

Bryan Blechle

Custodian 2

Grace Bodman

Secondary Language Arts

Billie Bohnstedt

Special Education Teacher

Amanda Bonfanti

Business Education

Justin Bottorff

Physical Education;Driver Ed Instructor

Christine Brown

Physical Education

Lindsey Brown

Special Education Teacher

Lindsey Brown

Special Education Teacher

Susan Buehrig

Secondary Assistant Manager

Rhonda Busby

Special Education Teacher

Rhonda Busby

Special Education Teacher

Keith Cleer

Secondary Language Arts

Tracey Clyburn

Special Education Paraprofessional

Anne Connor

Child Nutrition Assistant

Abby Connors

Secondary Language Arts

Aimee Corley

Special Education School Psychologist

Molly Duggan

Counselor

Catherine Elking

Traveling Spanish Teacher, ENCORE SPANISH

Anna Fleming

Secondary Language Arts;Swim America Site Supervisor;Pool Manager;Aquatics Intructor, 6TH GRADE SEARCHERS

Lynn Gregory

Custodian Head

Brian Grote

Special Education Staff

Jennifer Guntli

Special Education Teacher

Jennifer Guntli

Special Education Teacher

Amy Hall

Secondary Math, 7TH GRADE RED

Jennifer Ham

Secondary Math, 6th Grade Red

Lisa Hatz

Special Education Social Worker

Dustin Hays

Principal Middle Sch Assistant

Karen Hedrick

Principal Middle School

Jessica Hemmann

Spanish, Encore

Alexa Hendrix

Special Education Paraprofessional

Alexa Hendrix

Special Education Paraprofessional

Barbara Hessel

Special Education Physical Therapist

Barbara Hessel

Special Education Physical Therapist

Eric Higgins

Principal Middle Sch Assistant

Lisa Jenkins

Secondary Language Arts

Angela Kohout

Librarian

Elizabeth Kraemer

Social Studies;Club Volleyball Coach-Assist;Club Volleyball Coach-Head;Club Vb Program Instructor, 6th Grade Black

Joseph Kubasta

Secondary Science, 8th Grade Red

Annette Lanier

Registrar

Alicia Lewis-Smith

Secondary Math, 6th Grade Black

Brandon Lococo

Physical Education

Jamie Lonero

Special Education Teacher

Kevin Lowe

Traveling Band Teacher
1 2 3 > showing 1 - 50 of 106 constituents